ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance – dlaczego warto skończyć te studia?

ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance to program studiów podyplomowych skierowany do osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe kwalifikacje zawodowe pomagające w dalszym rozwoju kariery.

ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance – co to takiego?

ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance to program studiów realizowany m.in. przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej i prowadzący do uzyskania dyplomu tej uczelni. Politechnika Warszawska może się poszczycić prestiżową akredytacją nadaną przez ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), międzynarodową organizację zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Główna siedziba organizacji znajduje się w Londynie. Jej przedstawicielstwo w Polsce działa od 2004 r.

ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance – dla kogo?

Omawiane studia podyplomowe są adresowane do osób, które ukończyły studia na następujących kierunkach: rachunkowość, finanse, ekonomia oraz kierunki pokrewne. W przypadku absolwentów kierunków niepowiązanych z rachunkowością czy finansami konieczne jest posiadanie minimum 5-letniego doświadczenia w powyższych dziedzinach. Niezbędnym warunkiem przyjęcia na studia jest także znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym – to ważne, gdyż część wykładów odbywa się po angielsku.

Co dają studia ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance?

Dzięki studiom ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance słuchacze uzyskują tytuł stowarzyszonego członka ACCA. Egzaminy obejmują 4 moduły: Knowledge (F1-F3), Skills (F4-F9), Essentials (P1-P3) i Options (P4-P7). Łącznie trzeba zdać 14 egzaminów, ale istnieje możliwość uzyskania zwolnienia z ich części. Studia zapewniają dostęp do nowoczesnej wiedzy na najwyższym poziomie, która jest niezbędna w środowisku biznesowym. Jest to też okazja do nawiązania wielu cennych znajomości. Dyplom cieszy się uznaniem wśród pracodawców, co jego posiadaczom otwiera wiele drzwi.

https://www.biznes.edu.pl/accounting-and-finance

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.