Auto na minuty – czyli jak ułatwić sobie pobyt w Trójmieście

Przyjazd do Trójmiasta w celach prywatnych lub służbowych wiąże się z koniecznością zapewniania sobie odpowiednich środków transportu. Nawet jeśli ktoś nie dysponuje własnym samochodem, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypożyczyć go na atrakcyjnych zasadach.

Auto na minuty w Trójmieście – czy warto korzystać?

Jedną z najpopularniejszych form transportu w dużych miastach są obecnie samochody na minuty. Trójmiasto jest w tym zakresie obsługiwane m.in. przez firmę PANEK CarSharing dysponującą bogatą i nowoczesną flotą, na którą składają się różne modele znanych marek. Samochód na minuty to przede wszystkim wygoda i niezależność od zatłoczonej komunikacji miejskiej i drogich taksówek. Nie trzeba martwić się o kwestie takie jak tankowanie, ubezpieczenie i serwis czy o szukanie parkingu – każda wypożyczalnia ma w danym mieście swoje strefy i tam należy zostawić samochód. Dodatkowym plusem jest łatwość korzystania z omawianej usługi – wystarczy zainstalować na telefonie specjalną aplikację.

Auto na minuty w Trójmieście – do czego służy aplikacja?

Wynajem samochodów na minuty w Trójmieście i nie tylko odbywa się w całości z poziomu aplikacji na smartfona. Każda wypożyczalnia ma własną aplikację, którą należy pobrać ze strony internetowej. Po zarejestrowaniu się w niej trzeba poczekać, aż konto zostanie zweryfikowane i aktywowane. Bez aplikacji nie jest możliwy dostęp do usługi. Pokazuje ona wolne w danym momencie samochody, służy także do otwierania aut i kończenia najmu. Kierowca nie musi zgłaszać się osobiście do biura wypożyczalni i podpisywać umowy. Założenie konta w aplikacji i korzystanie z niej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu usługodawcy.

Auto na minuty w Trójmieście – o czym pamiętać?

Kluczowym wymogiem, jakiemu musi sprostać osoba zainteresowana najmem aut na minuty, jest posiadanie ważnego prawa jazdy. Podczas rejestracji w aplikacji należy przesłać skan dokumentu. Niezbędne jest również podanie numeru karty kredytowej, z której pobierane są opłaty za korzystanie z samochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.