Fundacja Dorastaj z Nami? Dlaczego warto pomagać

Artykuł sponsorowany.

Wśród wielu fundacji, które zajmują się pomocą dzieciom w potrzebie znajduje się Fundacja Dorastaj z Nami. Na pierwszej stronie organizacji czytamy: „Wybuch miny w Iraku, roztrzaskany radiowóz, zawalona ściana płonącego budynku. W mediach to wypadek na służbie. W domu naszych podopiecznych – życiowa tragedia. Zginął tata… I choć nie jesteśmy w stanie przywrócić dzieciom rodzica, możemy spróbować pomóc im dorastać. Liczymy, że przyłączysz się do naszej misji…”.

Misja Fundacji Dorastaj z Nami jest nieco inna niż pozostałych organizacji, to specyficzna fundacja. Dzieci objęte wsparciem organizacji, to te, które straciły rodzica, a w niektórych przypadkach i oboje rodziców w trakcie, gdy Ci stracili życie w trakcie pełnienia obowiązków służbowych.

Fundacja dla dzieci. Pomoc do kogo skierowana?

Na pomoc fundacji może liczyć każde dziecko z małej miejscowości, które uczy się i nie ukończyło 25 roku życia. Dzieci strażaków, żołnierzy, policjantów, ratowników medycznych, którzy odeszli na wieczną służbę mogą liczyć na pomoc Fundacji Dorastaj z Nami. Oferta ma różne formy. Może to być pomoc materialna, która wesprze dziecko w uzyskaniu wymarzonego wykształcenia. Może to być pomoc psychologiczna, bo takie dziecko przechodzi swoistą traumę po stracie rodzica. Może to być pomoc w znalezieniu zatrudnienia, gdy młody człowiek wkracza na rynek pracy. Między zadaniami fundacji znajduje się też program aktywizacji i integracji dzieci i ich rodzin.

Na Waszą pomoc czeka fundacja. Dzieci także czekają

Każdy może wspomóc tę fundację pomagającą dzieciom tych, którzy na co dzień pomagają nam. W odruchu serca można wesprzeć organizację wpłacając jednorazowy datek. Nawet złotówka czy dwa złote będzie mile widziane. Jest jeszcze inna forma wsparcia. Bardzo ciekawa. Można bowiem przystąpić do misji „Zawsze Wierni”. Fundacja Dorastaj z Nami zaproponowała ten program finansowy dla tych, którzy chcieliby regularnie zasilać konto organizacji i tak nieść pomoc dzieciom zmarłych funkcjonariuszy. Odrębną formą jest przekazanie jednego procenta z dochodów rocznych na cele fundacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.