Malowanie po numerach – zabawa nie tylko dla najmłodszych

Zawsze marzyłeś o tym, aby mieć portret z własnego zdjęcia? Z naszą usługą jest to możliwe!

Czym jest malowanie po numerach?

Z pewnością pamiętasz tę zabawę z dzieciństwa. Niektóre, bardziej skomplikowane kolorowanki, podzielone są na fragmenty, które umożliwiają stworzenie unikalnego arcydzieła bez znajomości tajników cieniowania czy operowania farbami na poziomie mistrzowskim. Aby to ułatwić, w miejscach do wypełnienia umieszcza się cyfry, które pozwalają zachować porządek kolorystyczny poprzez przypisanie każdej barwie odpowiedniego numeru.

Zdjęcie i malowanie po numerach

Teraz masz szansę skorzystać z unikalnej możliwości, jaką jest stworzenie takiej kolorowanki z własnego wybranego przez siebie zdjęcia! To prostsze, niż myślisz. Ty przysyłasz do nas zdjęcie, a my opracowujemy je tak, abyś samodzielnie w zaciszu własnego domu mógł pomalować swoje arcydzieło. Efekt końcowy Cię zachwyci!

Chcę zamówić zdjęcie do malowania po numerach! Jak to zrobić?

Wybierasz zdjęcie, które chciałbyś przemienić w zachwycający obraz. Wysyłasz do nas zamówienie, wraz z określeniem, jakiej wielkości ma być Twoje arcydzieło. Dla lepszego efektu możesz zdecydować się malować nie po papierze, ale po płótnie! Po naszej stronie jest przygotowanie projektu graficznego, który przed wydrukowaniem wysyłamy Tobie do akceptacji – nic nie odbywa się bez Twojej zgody! Na tym etapie możesz wprowadzić jeszcze stosowne poprawki, jeśli uznasz to za ważne. Po tym czasie projekt zostaje przekazany do druku na wybranym przez Ciebie papierze lub płótnie, a następnie wysyłamy go do Ciebie w bezpiecznym, chroniącym przed uszkodzeniami opakowaniu. Od teraz Twoje arcydzieło jest wyłącznie w Twoich rękach. Jesteśmy ciekawi, jaki efekt osiągniesz!

Malowanie po numerach na prezent

Malowanie po numerach to zabawa dla każdego, kto lubi poświęcać się pracy manualnej. Nie wymaga specjalnych zdolności czy umiejętności, a jedynie cierpliwości i odrobiny zaangażowania. Obraz wymalowany w ten sposób jest świetnym prezentem dla bliskich. Ale dobrym pomysłem na podarek będzie również zamówienie i podarowanie niewypełnionego projektu przyszłego obrazu.

Jakie farby wybrać do malowania po numerach?

Chcemy, aby nasz produkt dawał jak najwięcej radości i sprawiał jak najmniej niepotrzebnych komplikacji. Dlatego wraz z wydrukiem projektu swojego zdjęcia, dostaniesz w komplecie farby akrylowe, specjalnie dobrane do Twojego obrazu! Nie musisz głowić się, jaka paleta barw będzie odpowiednia – w zasadzie zaraz po otrzymaniu przesyłki, możesz zabierać się do pracy. W zestawie z obrazem dostarczamy również pędzle o odpowiedniej szerokości i instrukcję, która w przystępny sposób wyjaśni, jak stworzyć arcydzieło. To naprawdę proste!

Czy takie zdjęcie da się powiesić?

Oczywiście! A nawet szkoda by było nie pochwalić się swoim arcydziełem. Oferujemy od razu możliwość oprawienia projektu w ramę dopasowaną do wymiarów i kolorystyki zdjęcia. Możesz też samodzielnie, po ukończeniu pracy, wybrać dowolną ramę w standardowym rozmiarze. Projekt może być również dostarczony z tzw. ramą wewnętrzną, na której będzie rozpięty. W takiej formie dobrze prezentuje się bez jakiejkolwiek dodatkowej oprawy i po zakończeniu malowania może być powieszony bezpośrednio na ścianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.