Pośrednik pracy a zatrudnienie w Holandii – dlaczego warto?

Od dłuższego czasu już, Polacy postanawiają poszukać lepszych zarobków za granicą. Okazuje się, że nie tylko można tam lepiej zarobić, ale także uzyskać lepsze warunki zatrudnienia. Co więcej, nasi rodacy coraz częściej obierają kierunek holenderski, jak główny cel emigracji zarobkowej. Nic w tym dziwnego gdyż stawki w Niderlandach, są prawie trzykrotnie wyższe niż te, które oferowane są w naszym kraju. Jednak postawą jest znalezienie legalnego i stabilnego zatrudnienia. Jeśli więc rozważasz wyjazd do pracy do Holandii, powinieneś skorzystać z pomocy agencji pośrednictwa pracy. Sprawdź, co możesz dzięki temu zyskać.

Legalne zatrudnienie

Agencje pośrednictwa pracy, w swojej bazie ofert skupiają tylko tych pracodawców, którzy oferują legalną pracę. Nie da się ukryć, że dla wielu osób, wyjazd za granicę skończył się ogromnym rozczarowaniem, a nawet problemami prawnymi już na miejscu. Dzięki skorzystaniu z usług agencji pośrednictwa pracy, unikniesz nieuczciwych pracodawców, a co najważniejsze, wszystkie dokumenty i umowy, zostaną ci przedstawione w języku polskim, byś mógł dokładnie się z nimi zapoznać i samodzielnie zdecydować, czy przystajesz na oferowane warunki pracy.

Warunki pracy i wynagrodzenie dokładnie takie jak na umowie

Na pewno nie raz słyszeliście o tym, że tuż po przyjeździe pracodawca szybko i sprytnie zmienił warunki umowy, a pracownicy, pozbawieni jakiegokolwiek wyboru, musieli się na nie zgodzić. Dzięki skorzystaniu z agencji pośrednictwa pracy, unikniesz takich praktyk. Nie da się ukryć, że wyjazd do Holandii bez znajomości języka może postawić nas w trudnej sytuacji, jeśli chodzi o kontakt z pracodawcą. Dlatego właśnie agencje dbają o to, by każdy pracodawca był zweryfikowany, a także by pracownicy otrzymali wynagrodzenie i warunki takie, na jakie się zgodzili podpisując umowę.

Ubezpieczenie

W Holandii nie wystarczy posiadać nasze, krajowe ubezpieczenie. Służba zdrowia jest tam na wysokim poziomie, a brak ubezpieczenia podlega karom pieniężnym. Agencja dba o to, by każdy pracownik wyjechał do Holandii z odpowiednim ubezpieczeniem, które da mu dostęp do niezbędnej opieki medycznej i szpitalnej w razie nieprzewidzianych wypadków czy nagłej choroby.

Wyjazd i zakwaterowanie

Dzięki agencji pośrednictwa pracy, nie musisz już martwić się o to, jak do Holandii dojechać, a także gdzie będziesz spał. To właśnie agencje biorą na siebie pełną odpowiedzialność zarówno za zorganizowanie wyjazdu do pracy dla grupy pracowników, a także za ich zakwaterowanie. Wobec tego nie musisz się obawiać, że zaraz po przyjeździe, w obcym kraju zostaniesz „na własną rękę”, gdyż agencja zapewni Ci niezbędne warunki. Szukasz pracy w Holandii? Wybierz współpracę z  Holland Contracting.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.